ferma vip 22 mars live
ferma vip 22 mars live

Pritjes i erdhi fundi dhe tashmë është zbuluar edhe data e nisjes së reality show-t më të veçantë në Shqipëri, si “Ferma VIP”.

Gjithçka do të nisë më datë 22 mars dhe drejtues do të jenë Fjoralba Ponari dhe Bes Kallaku, të cilët në klipin e publikuar sëfundmi premtojnë se “do ta djegin fare”.

Ferma VIP, një prodhim i Vizion Plus do të transmetohet në këtë kanal, si edhe në dy kanale në “Tring” ku shqiptarët brenda dhe jashtë vendit do të kenë mundësi që të ndjekin LIVE në çdo moment fermerët më të famshëm në Shqipëri.

Shumë personazhe të tjerë kanë mbetur për t’u zbuluar.

Na ndiqni në ekranin e Vizion Plus dhe Tring!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *